VÝSLEDKY

Výsledky Ultra 2017

pořadí příjmení jméno čas start výsledný čas
1 Causidis Marek 15:26:25 6:00:00 9:26:25
2 Najvert Stanislav 16:05:25 6:00:00 10:05:25
3 Peter Tomáš 16:05:28 6:00:00 10:05:28
4 Šebesta Richard 16:05:31 6:00:00 10:05:31
5 Palko Aleš 16:08:18 6:00:00 10:08:18
6 Uherek Jakub 16:25:50 6:00:00 10:25:50
7 Míl Petr 16:26:40 6:00:00 10:26:40
8 Štverák Tomáš 16:41:05 6:00:00 10:41:05
9 Balcar Marek 17:14:37 6:00:00 11:14:37
10 Šmatolán Miroslav 17:36:23 6:00:00 11:36:23
11 Michna Milan 17:38:14 6:00:00 11:38:14
12 Koranda Pavel 18:07:53 6:00:00 12:07:53
13 Václavík Rostislav 18:18:05 6:00:00 12:18:05
14 Frnka Jan 18:23:50 6:00:00 12:23:50
15 Kopáč David 18:23:50 6:00:00 12:23:50
16 Kotala Tomáš 18:27:30 6:00:00 12:27:30
17 bohm radek 18:27:31 6:00:00 12:27:31
18 Stöcker Richard 18:28:55 6:00:00 12:28:55
19 Hampejsová Martina 18:30:10 6:00:00 12:30:10
20 chadim Michal 18:31:59 6:00:00 12:31:59
21 Johansson Johan 18:53:20 6:00:00 12:53:20
22 Popieluch Michal 18:53:23 6:00:00 12:53:23
23 Kouřil Jaroslav 19:00:40 6:00:00 13:00:40
24 Zelená Marie 19:02:20 6:00:00 13:02:20
25 Chmelkova Kristýna 19:10:32 6:00:00 13:10:32
26 Chytrý Ondřej 19:58:00 6:00:00 13:58:00
27 Šnevajs Radomír 19:58:00 6:00:00 13:58:00
28 Zemánek Tomáš 20:24:45 6:00:00 14:24:45
29 Slepica Pavel 20:33:50 6:00:00 14:33:50
30 Pařík Richard 20:48:05 6:00:00 14:48:05
31 Křepelka Petr 20:48:05 6:00:00 14:48:05
32 Mitrenga Marek 21:09:45 6:00:00 15:09:45
33 Konečná Markéta 21:37:40 6:00:00 15:37:40
34 Slovák Vladimír 21:37:43 6:00:00 15:37:43
35 Marták Mirek 21:48:28 6:00:00 15:48:28
36 Weigert Miloslav 22:11:45 6:00:00 16:11:45
37 Římánek Jiří 23:25:20 6:00:00 17:25:20
38 Chlouba František 0:36:00 6:00:00 18:36:00
39 Střeštík Martin 0:45:00 6:00:00 18:45:00
40 Helegdová Marcela 2:30:14 6:00:00 20:30:14
41 Walaska Anička 2:30:14 6:00:00 20:30:14
42 Glogar Daniel 2:30:14 6:00:00 20:30:14
43 Pachota Petr 2:30:14 6:00:00 20:30:14
44 Paloncý  Pavel     DNF
45 Lukáš Vavříček     DNF
46 Anna Čajková     DNF
47 Zdeněk Kříž     DNF
48 Bielesz Michal     DNF
49 Glabazňová Jana     DNF
50 Kubáň Antonín     DNF
51 Neuwirth Jan     DNF
52 Bartas Jan     DNF
53 Stančík Bedřich     DNF
54 Vonšík Lukáš     DNF

Výsledky 2016 -  http://vysledky.timechip.cz/#2016/83

Výsledky SKY 2015 - http://vysledky.timechip.cz/#2015/4/la-sportiva-nezmar-skymarathon

Výsledky ULTRA 2015

Pořadí st.č Příjmení a jméno Tým nebo bydliště Ročník Stát Kategorie konečný čas
1 3 Causidis Marek The North Face xrnnrs 1991 CZE Muži 39- 13:28:00
2 58 Žákovský Petr Adidas Outdoor Team 1983 CZE Muži 39- 13:43:00
3 60 Martin KOVAL vitalcity.cz 1985 SLO Muži 40- 14:27:00
4 47 Tabarka Ondřej Rymice 1985 CZE Muži 39- 14:57:00
5 52 Valach Jakub The cooling birds 1989 CZE Muži 39- 15:21:00
6 32 Palko Aleš Merrell Trail Run 1971 CZE Muži 40+ 15:27:00
7 59 Popieluch Michal ULTRASTa Frýdek Místek 1973 CZE Muži 40+ 15:32:00
8 29 Neuwirth Jan mujfyzioterapeut.cz 1980 CZE Muži 39- 15:36:00
9 37 Řehák Vladimír RUBEJ!!! 1988 CZE Muži 39- 15:52:00
10 45 Štverák Tomáš The Cooling Birds 1997 CZE Muži 39- 16:00:00
11 28 Navrátil Michal The Cooling Birds 1974 CZE Muži 40+ 16:02:00
12 19 Kovářík Ondřej Profibaustoffe 1989 CZE Muži 39- 16:06:00
13 44 Šmíd Ivan Skialp veteran team Jičín 1961 CZE Muži 40+ 16:07:00
14 1 Beneš Jan SP sport 1993 CZE Muži 39- 16:08:00
15 15 Sobek Lumír Sobek Lumír 1975 CZE Muži 40+ 16:38:00
16 43 Šicha Martin TJ Sokol Jehnice 1981 CZE Muži 39- 16:48:00
17 33 Pastušek Jan Ostrava 1993 CZE Muži 39- 16:59:00
18 61 Švrček Filip   1981 CZE Muži 40- 17:02:00
19 4 Čajková Anička Pražmo 1991 CZE Ženy 39- 17:09:00
20 39 Skupieňová Kristýna Hranice 1989 CZE Ženy 39- 17:09:00
21 17 Kocyan Přemysl Střítež 1977 CZE Muži 39- 18:24:00
22 55 Vojkovský Jiří I´M FUCKING GOOD MAN!!! 1976 CZE Muži 39- 18:24:00
23 21 Kuneš David Tišnov 1974 CZE Muži 40+ 18:55:00
24 10 Hota Dalimil NVPP team 1998 CZE Muži 39- 19:16:00
25 56 Zapletal Radim MK Prostějov 1978 CZE Muži 39- 19:16:00
26 57 Zbornikova Eva Libčice nad Vltavou 1983 CZE Ženy 39- 19:16:00
27 50 Urbaczka Pavel NVPP team 1969 CZE Muži 40+ 19:48:00
28 2 Bielesz Michal SRS Ostrava 1967 CZE Muži 40+ 19:54:00
29 5 Dobiáš Jakub Made in Vamberk 1987 CZE Muži 39- 20:46:00
30 12 Jančík Robin EXTREME FETROCK TEAM 1980 CZE Muži 39- 1:40:00
31 51 Vaculík Zdeňek EXTREME FETROCK TEAM 1981 CZE Muži 39- 2:26:00
32 30 Pačes Jan Smrdutý dech 1979 CZE Muži 39- 4:06:00
33 42 Šeda Jan Kfely 1962 CZE Muži 40+ 4:06:00
34 53 Vavříček Lukáš Janošík z pod Javorového 1984 CZE Muži 39- DNF
35 6 Fexa Pavel Automotive Lighting s.r.o. 1982 CZE Muži 39- DNF
36 7 Géc Robert TRG Koukolovka 1969 CZE Muži 40+ DNF
37 8 Hájek Daniel RunSport Team 1988 CZE Muži 39- DNF
38 9 Hanke Tomáš TŘINEC 1972 CZE Muži 40+ DNF
39 11 Ivánek Jakub SKI Bílá 1989 CZE Muži 39- DNF
40 13 Januška Jiří Bežecký klub České spořitelny 1975 CZE Muži 40+ DNF
41 14 Jisl Martin Praha 1961 CZE Muži 40+ DNF
42 16 Juraszek Andrzej Ustronianka Team 1994 POL Muži 39- DNF
43 18 Košut Lukáš NVPP team 1994 CZE Muži 39- DNF
44 20 Kubik Radek Bohumín-Záblatí 1978 CZE Muži 39- DNF
45 22 Langer Zdeněk KHS Zlín 1983 CZE Muži 39- DNF
46 23 Luberda Petr DVtech.cz České Budějovice 1965 CZE Muži 40+ DNF
47 24 Łyscarz Józef katowice 1980 POL Muži 39- DNF
48 25 Macíček Martin ŽivoŘíce u Nového Jičína :) 1975 CZE Muži 40+ DNF
49 26 Magdaléna Tomášová team ostrava 1967 CZE Ženy 39- DNF
50 27 Michna Milan Frýdlant nad Ostravicí 1970 CZE Muži 40+ DNF
51 31 Pachota Petr TJ Panské Nové Dvory 1971 CZE Muži 40+ DNF
52 34 Plašil Ondřej HO Rač 1982 CZE Muži 39- DNF
53 35 Plíšek Miroslav Špindlerův Mlýn 1993 CZE Muži 39- DNF
54 36 Rajský Josef Praha 1986 CZE Muži 39- DNF
55 38 Siedlaczek Vojtěch NVPP TŘINEC 1988 CZE Muži 39- DNF
56 40 Stančík Bedřich lepus.cz 1984 CZE Muži 39- DNF
57 41 Szlauer David TJ TŽ Třinec 1991 CZE Muži 39- DNF
58 46 Šumník Adam Olomouc 1996 CZE Muži 39- DNF
59 48 Tomeš Jaroslav Nerudní běžci 1981 CZE Muži 39- DNF
60 49 Urbaczka Matěj NVPP team 1996 CZE Muži 39- DNF
61 54 Vlasák Martin Žacléř 1983 CZE Muži 39- DNF
62 62 Sirůček  michael JulboWay 1990 CZE Muži 39- DNF
63 63 Minarčiková Adéla Hradiště 1979 CZE Ženy 39- DNF

VýsledkySKY 2014 - http://live.timechip.cz/#2014/79/vysledky

výsledky ULTRA 2014- 

ŽENY DO 40 LET

pořadí START. ČÍSLO JMÉNO PŘÍJMENÍ TEAM kategorie ČAS
1 68 Lada Mandlíková   zeny_40_minus 17:24:00
2 74  Zuzana Urbancová   zeny_40_minus 17:45:00
3 24  Lada  Zrzavecká Den cesty zeny_40_minus 18:00:00
4 2  Petra  Mucková Do pohody zeny_40_minus 24:57:00
4 82 Marketa Gruberová   zeny_40_minus 24:57:00
  75 Markéta Žamberská   zeny_40_minus x

 MUŽI NAD 40 LET

pořadí START. ČÍSLO JMÉNO PŘÍJMENÍ TEAM kategorie ČAS
1 6 Tomáš Svoboda Adidas outdoor team muzi_40_plus 15:40:00
2 67 Roman  Otta   muzi_40_plus 16:42:00
3 28  Michal Bielesz  SRS Ostrava muzi_40_plus 20:35:00
4 44 Rostislav Wagner   muzi_40_plus 21:20:00
5 50 PETR Směták Želvuška muzi_40_plus 23:26:00
6 55 Josef  Novotný křívokládský pes muzi_40_plus 24:57:00
7 63 Lubomír Pražák Benek muzi_40_plus 27:07:00
7 84 Jaroslav Přikryl Žilina muzi_40_plus 27:07:00
  10 Pavel Urbaczka NVPP team muzi_40_plus x
  18  Martin  Pavlínek  The Beskydy   Brothers 1 muzi_40_plus x
  45 David Fiala Man4Run muzi_40_plus x
  48 Jiří Veselý   muzi_40_plus x
  87 Jan Sobala   muzi_40_plus x
  33 Pavel  Žamberský   muzi_40_plus x

 

MUŽI DO 40 LET

pořadí START. ČÍSLO JMÉNO PŘÍJMENÍ TEAM kategorie ČAS
1 8  Vít Otevřel   muzi_40_minus 15:20:00
1 40  Marek Causidis The North Face XRNNRS muzi_40_minus 15:20:00
3 12 Bedřich Stančík  lepus.cz muzi_40_minus 15:42:00
4 60 Petr Drobek   muzi_40_minus 15:50:00
5 30  Marek  Novotný Adidas   muzi_40_minus 16:09:00
6 31 Kamil Bezděk  TOBI SPORT   INOV-8 Kamil muzi_40_minus 16:09:00
7 4 Michael Sirůček JulboWay muzi_40_minus 16:59:00
8 43 Ondřej Tabarka Bulls Rymice muzi_40_minus 17:52:00
9 21  Tomáš Štverák  The Cooling   Birds muzi_40_minus 17:54:00
10 81 Jan Šiška  TTK Slavia VS   Plzen muzi_40_minus 18:04:00
11 7 Pavel Škabraha  Carpathian   runner muzi_40_minus 18:13:00
11 29 Jiří Januška Endurance Lab   Trisport team muzi_40_minus 18:13:00
13 26  Tomáš Sitek Sita Team muzi_40_minus 18:33:00
14 42 Jakub Michálek Tomitrade team muzi_40_minus 18:55:00
15 38 Josef  Zmátlo Šmajdáci Konárovice muzi_40_minus 19:42:00
16 88 Přemysl Kocyán   muzi_40_minus 20:25:00
17 79 František Vidlář FT LAZARTEAM muzi_40_minus 20:35:00
18 90 Jakub Ivánek Nagano Hunters muzi_40_minus 23:16:00
19 41 Tomáš  Bulava   muzi_40_minus 23:50:00
19 70 Jiří Vojkovský  I´m fucking   good man!!! muzi_40_minus 23:50:00
21 83 Petr Kotlář   muzi_40_minus 24:57:00
22 37 Radek Kubik   muzi_40_minus 26:06:00
23 77 Martin Fojtík CS1000Žamberk muzi_40_minus 30:25:00
  1 Matěj Urbaczka NVPP team muzi_40_minus x
  3 Zbyněk Pítr ZOCELOVAČI muzi_40_minus x
  9 Jiří Koza ZOCELOVAČI muzi_40_minus x
  11 Michal Čeladník Adidas Outdoor Team muzi_40_minus x
  16 Tomáš  Michálek   muzi_40_minus x
  19 David  Kaša  The Beskydy   Brothers 2 muzi_40_minus x
  35  Benjamin  Walek  BeZWa muzi_40_minus x
  61 Jaroslav Rosa šedý vlk muzi_40_minus x
  65 Tomáš Kapl Rychnovák muzi_40_minus x
  85 Pavel Paloncy Czech AR Team muzi_40_minus x

CELKOVÉ VÝSLEDKY ULTRA

pořadí START. ČÍSLO JMÉNO PŘÍJMENÍ TEAM kategorie ČAS
1 8  Vít Otevřel   muzi_40_minus 15:20:00
1 40  Marek Causidis The North Face XRNNRS  muzi_40_minus 15:20:00
3 6 Tomáš Svoboda Adidas outdoor team muzi_40_plus 15:40:00
4 12 Bedřich Stančík  lepus.cz muzi_40_minus 15:42:00
5 60 Petr Drobek   muzi_40_minus 15:50:00
6 30  Marek  Novotný Adidas    muzi_40_minus 16:09:00
6 31 Kamil Bezděk  TOBI SPORT   INOV-8 Kamil muzi_40_minus 16:09:00
8 67 Roman  Otta   muzi_40_plus 16:42:00
9 4 Michael Sirůček JulboWay muzi_40_minus 16:59:00
10 68 Lada Mandlíková   zeny_40_minus 17:24:00
11 74  Zuzana Urbancová    zeny_40_minus 17:45:00
12 43 Ondřej Tabarka Bulls Rymice muzi_40_minus 17:52:00
13 21  Tomáš Štverák  The Cooling   Birds muzi_40_minus 17:54:00
14 24  Lada  Zrzavecká  Reindeer team zeny_40_minus 18:00:00
15 81 Jan Šiška  TTK Slavia VS   Plzen muzi_40_minus 18:04:00
16 7 Pavel Škabraha  Carpathian   runner muzi_40_minus 18:13:00
16 29 Jiří Januška Endurance Lab   Trisport team  muzi_40_minus 18:13:00
18 26  Tomáš Sitek Sita Team  muzi_40_minus 18:33:00
19 42 Jakub Michálek Tomitrade team muzi_40_minus 18:55:00
20 38 Josef  Zmátlo Šmajdáci Konárovice muzi_40_minus 19:42:00
21 88 Přemysl Kocyán   muzi_40_minus 20:25:00
22 28  Michal Bielesz  SRS Ostrava muzi_40_plus 20:35:00
22 79 František Vidlář FT LAZARTEAM muzi_40_minus 20:35:00
24 44 Rostislav Wagner   muzi_40_plus 21:20:00
25 90 Jakub Ivánek Nagano Hunters muzi_40_minus 23:16:00
26 50 PETR Směták Želvuška  muzi_40_plus 23:26:00
27 41 Tomáš  Bulava   muzi_40_minus 23:50:00
27 70 Jiří Vojkovský  I´m fucking   good man!!! muzi_40_minus 23:50:00
29 2  Petra  Mucková Do pohody  zeny_40_minus 24:57:00
29 55 Josef  Novotný křívokládský pes muzi_40_plus 24:57:00
29 82 Marketa Gruberová   zeny_40_minus 24:57:00
29 83 Petr Kotlář   muzi_40_minus 24:57:00
33 37 Radek Kubik   muzi_40_minus 26:06:00
34 63 Lubomír Pražák Benek muzi_40_plus 27:07:00
34 84 Jaroslav Přikryl Žilina muzi_40_plus 27:07:00
36 77 Martin Fojtík CS1000Žamberk muzi_40_minus 30:25:00
  1 Matěj Urbaczka NVPP team  muzi_40_minus x
  3 Zbyněk Pítr ZOCELOVAČI  muzi_40_minus x
  9 Jiří Koza ZOCELOVAČI muzi_40_minus x
  10 Pavel Urbaczka NVPP team muzi_40_plus x
  11 Michal Čeladník Adidas Outdoor Team muzi_40_minus x
  16 Tomáš  Michálek   muzi_40_minus x
  18  Martin  Pavlínek  The Beskydy   Brothers 1  muzi_40_plus x
  19 David  Kaša  The Beskydy   Brothers 2 muzi_40_minus x
  35  Benjamin  Walek  BeZWa  muzi_40_minus x
  45 David Fiala Man4Run muzi_40_plus x
  48 Jiří Veselý   muzi_40_plus x
  61 Jaroslav Rosa šedý vlk muzi_40_minus x
  65 Tomáš Kapl Rychnovák muzi_40_minus x
  75 Markéta Žamberská   zeny_40_minus x
  85 Pavel Paloncy Czech AR Team muzi_40_minus x
  87 Jan Sobala   muzi_40_plus x
  33 Pavel  Žamberský    muzi_40_plus x

DRUHÝ MEZIČAS MOSTY U JABLUNKOVA

POŘADÍ START. ČÍSLO JMÉNO PŘÍJMENÍ TEAM kategorie Čantoryje Mosty
1 40  Marek Causidis The North Face XRNNRS  muzi_40_minus 2:34 8:50
2 6 Tomáš Svoboda Adidas outdoor team muži nad 40 let 2:33 8:52
3 8  Vit Otevřel   muzi_40_minus 2:33 8:52
4 60 Petr Drobek   muzi_40_minus 2:36 8:52
5 12 Bedřich Stančík  lepus.cz muzi_40_minus 2:36 8:56
6 30  Marek  Novotný Adidas    muzi_40_minus 2:43 9:03
7 31 Kamil Bezděk  TOBI SPORT INOV-8 Kamil muzi_40_minus 2:43 9:03
8 67 Roman  Otta   muzi_40_plus 3:05 9:03
9 81 Jan Šiška  TTK Slavia VS Plzen muzi_40_minus   9:15
10 4 Michael Sirůček JulboWay muzi_40_minus 2:53 9:30
11 7 Pavel Škabraha  Carpathian runner muzi_40_minus 3:03 9:32
12 68 Lada Mandlíková   zeny_40_minus 3:08 9:39
13 21  Tomáš Štverák  The Cooling Birds muzi_40_minus 2:50 9:40
14 29 Jiří Januška Endurance Lab Trisport team  muzi_40_minus 3:03 9:40
15 24  Lada  Zrzavecká  Reindeer team zeny_40_minus 3:16 9:50
16 74  Zuzana Urbancová    zeny_40_minus 3:00 10:06
17 42 Jakub Michálek Tomitrade team muzi_40_minus 2:53 10:09
18 26  Tomáš Sitek Sita Team  muzi_40_minus 3:17 10:12
19 38 Josef  Zmátlo Šmajdáci Konárovice muzi_40_minus 3:07 10:19
20 28  Michal Bielesz  SRS Ostrava muzi_40_plus 3:09 10:25
21 79 František Vidlář FT LAZARTEAM muzi_40_minus 3:09 10:25
22 88 Přemysl Kocián   muzi_40_plus 3:07 10:27
23 90 Jakub Ivánek Nagano Hunters muzi_40_minus 3:00 10:32
24 50 PETR Směták Želvuška  muzi_40_plus 3:26 10:38
25 43 Ondřej Tabarka Bulls Rymice muzi_40_minus 2:52 10:40
26 44 Rostislav Wagner   muzi_40_plus 3:17 11:12
27 41 Tomáš  Bulava   muzi_40_minus 3:31 11:37
28 70 Jiří Vojkovský  I´m fucking good man!!! muzi_40_minus 3:30 11:39
29 37 Radek Kubik   muzi_40_minus 4:16 13:13
30 2  Petra  Muckova Do pohody  zeny_40_minus 3:55 13:30
31 55 Josef  Novotný křívokládský pes muzi_40_plus   13:30
32 83 Petr Kotlář   muzi_40_minus 4:16 13:30
33 82 Marketa Gruberová   zeny_40_minus 4:16 13:40
34 63 Lubomír Pražák Benek muzi_40_plus 4:56 14:11
35 84 Jaroslav Přikryl Žilina muzi_40_plus 4:56 14:11
36 33 Pavel  Žamberský    muzi_40_plus 5:08 15:17
37 87 Jan Sobala   muzi_40_plus 5:28 16:05
38 77 Martin Fojtík CS1000Žamberk muzi_40_minus 5:13 16:10
39 1 Matěj Urbaczka NVPP team  muzi_40_minus 2:57  
40 3 Zbyněk Pítr ZOCELOVAČI  muzi_40_minus    
41 9 Jiří Koza ZOCELOVAČI muzi_40_minus    
42 10 Pavel Urbaczka NVPP team muzi_40_plus 2:57  
43 11 Michal Čeladník Adidas Outdoor Team muzi_40_minus 3:00  
44 16 Tomáš  Michálek   muzi_40_minus 4:16  
45 18  Martin  Pavlínek  The Beskydy Brothers 1  muzi_40_plus    
46 19 David  Kaša  The Beskydy Brothers 2 muzi_40_minus    
47 35  Benjamin  Walek  BeZWa  muzi_40_minus    
48 45 David Fiala Man4Run muzi_40_plus 4:38  
49 48 Jiří Veselý   muzi_40_plus 2:52  
50 61 Jaroslav Rosa šedý vlk muzi_40_minus 5:28  
51 65 Tomáš Kapl Rychnovák muzi_40_minus 4:38  
52 75 Markéta Žamberská   zeny_40_minus 5:09  
53 85 Pavel Paloncy Czech AR Team muzi_40_minus 2:39  

PRVNÍ ULTRA V CÍLI!!!

Kontakt do menu (funguje pouze u posledního článku)

!TELEFON

FB